Home » Ideologiczne, Medialne, Polityczne, Prawa obywatelskie » Wielka ściema z LGBT. Nie chodzi o żaden homoseksualizm, lecz o inżynierię społeczną.

Wielka ściema z LGBT. Nie chodzi o żaden homoseksualizm, lecz o inżynierię społeczną.

Ostatnie lata przyniosły gwałtowne nasilenie działań organizacji tzw. LGBT, czyli walczących o prawa dla homoseksualistów i transwestytów. O ile większość ludzi początkowo przychylnie patrzyła na potrzebę nadania tym osobom praw umożliwiających im życie w normalnych związkach, o tyle jednak, wraz z upływem czasu, z osłupieniem patrzą na niespodziewaną ewolucję tej „walki o prawa”. Co ciekawe, także wielu homoseksualistów odcina się od tych akcji, uważając, że szkodzą one de facto ich interesom, wywołując społeczną niechęć wobec osób homoseksualnych.

Organizacji, które uczestniczą w projekcie LGBT, pojawiły się już dziesiątki, niemal wszystkie hojnie finansowane są z zagranicy, bardzo często z nieznanych źródeł – i wszystkie rozszerzyły swoje dążenia o tematy zupełnie niezwiązane z tematem homoseksualizmu. Wielu działaczy tych organizacji nie jest zresztą homoseksualistami, a po prostu robi karierę biznesową i polityczną.

O cóż więc chodzi w wielkiej operacji LGBT?

Jest ona wielką ściemą, operacją fałszywej flagi, a osoby o innych orientacjach seksualnych stanowią tylko mięso armatnie w rękach marksizmu kulturowego, którego celem jest stworzenie nowego totalitarnego porządku świata, swoistej hybrydy faszyzmu i komunizmu. Osoby homoseksualne stały się wyśmienitym narzędziem do usunięcia przeszkód stojących na przeszkodzie w budowie orwellowskiego świata – celem jest rozbicie społeczne na każdym szczeblu: zlikwidowanie rodziny, religii, wspólnoty, narodu, a także maksymalna seksualizacja nowych pokoleń pod pozorem edukacji seksualnej. „Nowy człowiek” ma nie mieć oparcia w żadnej wspólnocie i ma zajmować się konsumpcją i przyjemnościami, nie przeszkadzając w rządzeniu światem przez grupę wybrańców. Osoby sprzeciwiające się nowemu systemowi są wyśmiewane, cenzurowane, zastraszane, wyrzucane z pracy.

Przez długi czas, widząc nienaturalność zjawiska, zastanawiano się, kto przeprowadza tę operację – czy destrukcyjny dla cywilizacji i porządku społecznego atak, głównie na Europę (dotyczy to też sprawy tzw. „uchodźców”), przeprowadzany jest z innych, wrogich stron świata, np. przez Rosję, Chiny, czy może kraje arabskie?

Wydaje się to jednak niemożliwe do wykonania z zewnątrz, poza tym nie dotyczy tylko Europy. Wszystko wskazuje na to, że operację społecznej inżynierii przeprowadza zorganizowana grupa kapitału korporacyjnego. Świadczy o tym zaangażowanie w akcję wielu znanych firm światowych.  Istotny uczestnikiem jest też znany spekulant finansowy George’a Soros. Niewątpliwie ktoś ogromnym nakładem środków opłaca dziennikarzy, polityków i setki organizacji „pozarządowych”, korzystając z intensywnej propagandy prowadzonej przez kontrolowane przez jeden układ media. Dzieje się tak w Polsce i w innych krajach.

Obraz świata rządzony przez korporacje znany jest nam z wielu scenariuszy filmowych sprzed lat, jak choćby z filmu Robocop. Coraz więcej jest dowodów na to, że grupa ludzi postanowiła ten scenariusz urzeczywistnić i wcale nie jest to teoria spiskowa. Z każdym rokiem nasila się cenzura internetu, likwidowane są masowo konta konserwatywne na Facebooku, Youtube, czy Twitterze, bez żadnych zaś przeszkód funkcjonują marksistowskie profile nawiązujące do najbardziej zbrodniczego systemu w dziejach świata. Propagowany marksizm jest jednak, co ciekawe, okrojony do spraw wyłącznie kulturowych, obyczajowych – nie dotyczy spraw społecznych. Lewica typu społecznego nie jest wspierana przez organizatorów „nowego wspaniałego świata”. To kolejny dowód na to, kto stoi za tą inżynierią społeczną – nie o dobro ludzi tu chodzi, lecz o interes korporacji i władzę. Przy okazji wielu socjologów zauważyło, że system komunistyczny jest strukturalnie niezwykle podobny do systemu korporacyjnego.

Ściśle związana z operacją jest sprawa tzw. „uchodźców”, którzy, oczywiście, nie są żadnymi uchodźcami, lecz są masowo, w zorganizowany sposób, ściągani do Europy w tym samym celu – by rozbić dotychczasową społeczność poprzez wymieszanie ras i kultur. Ogromnym oszustwem jest wmawiana nam dobroć tzw. multikulturalizmu, będąca absurdem dla każdego myślącego człowieka: właśnie różne kultury stanowią bogactwo świata, a nie ich zmiksowanie. To ostatnie ma służyć czemuś zupełnie innemu…

Wspomniany proces transformacji społecznej jest w niektórych krajach Europy Zachodniej dalece zaawansowany. W krajach Europy Środkowej, które przeżyły koszmar komunizmu i z pewnością nie zamierzają do niego wracać, akcja napotkała jednak na niespodziewany opór. Rodzi się nadzieja, że dzięki temu operacja stworzenia w UE swoistej nowoczesnej hybrydy komunizmu i faszyzmu nie uda się.

A homoseksualiści zyskają swoje prawa bez pomocy korporacyjnych patronów…

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Drukuj
 • email
 • PDF

7 komentarzy dotyczących Wielka ściema z LGBT. Nie chodzi o żaden homoseksualizm, lecz o inżynierię społeczną.

 1. Doskonałe podsumowanie rzeczywistości.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 2. Nic dodać, nic ująć. Nowy faszyzm.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Cóż, Europa Wschodnia obaliła komunizm, a Zachód dopiero do niego dochodzi. Możliwe, że korporacje, czy grupa wpływowych osób postanowiła wykorzystać sytuację. Zwłaszcza, że powstał internet, mają większość mediów i łatwo ogłupić sporo ludzi.Sprawdziłbym konta prywatne szefów fundacji, zaangażowanych dziennikarzy i polityków, którzy robią ten bałagan.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Czas zrobić tak, jak zrobiło wiele krajów świata – zdelegalizować wszystkie sorosowskie agentury i będzie spokój.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 5. Prawda. Znam kilku homoseksualistów. Są porządnymi ludźmi i z wariatami biegającymi na golasa po ulicach i atakującymi wszelkie tradycje nic wspólnego nie mają.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 6. Nic dodać, nic ująć. Też myślę, że Soros jest słupem. Są jeszcze inni.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. Rzeczywiście, nagłe zidiocenie nie może być dziełem przypadku. Wszystko zaczęło się z dnia na dzień, w 2006 roku. Nagle portale zalane zostały antycywilizacyjnymi komentarzami, setkami, tysiącami komentarzy, choć wcześniej nikt nie pisał w takim duchu. Zaraz potem zaatakowało LGBT. Jesteśmy manipulowani przez sztucznych trolli internetowych, propagandę medialną, a gdy to okazało się niewystarczające, prowadzi się indoktrynację nawet w zakładzie pracy, poprzez terror.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.