Home » Kryminalne, Polityczne » Postępująca kryminalizacja służb państwowych? Policyjny bandyta „nieszkodliwy społecznie”!

Postępująca kryminalizacja służb państwowych? Policyjny bandyta „nieszkodliwy społecznie”!

Toczące się postępowanie karne wobec policyjnego bandyty, który rok temu bestialsko skatował uczestnika Marszu Niepodległości, powinno być, wg prokuratury Warszawa-Śródmieście, warunkowo umorzone!

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura, 31 października Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście skierowała do sądu rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec Karola C. na rok próby.

Czy sąd podzieli łaskawość prokuratora wobec policjanta-bandyty?
Zdarzenie to zostało nagrane przez jednego z przechodniów, podobnie jak scena z innym przestępcą w policyjnym mundurze, który podpalił radiowóz, o co później oskarżono manifestantów. Warto przypomnieć też, że pobity mężczyzna został skazany za… pobicie policjanta przez sędzię SSR Warszawa-Śródmieście, Iwonę Konopkę, która wydała wyrok wyłącznie na podstawie zeznań policjantów.
http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

Po ujawnionych wcześniej skandalach z licznymi powiązaniami biznesowymi, towarzyskimi i kryminalnymi zarówno przedstawicieli sądów, jak i prokuratury, jest to kolejna sprawa świadcząca o postępującym rozkładzie organów prawa w Polsce i ich powrotu do zachowań z PRL. Rodzi się też pytanie, czy decyzja nie ma charakteru politycznego i jej ogłoszenie na tydzień przed kolejnym Marszem Niepodległości nie stanowi celowej prowokacji.
Apelujemy do wszystkich uczciwych policjantów, prokuratorów i sędziów – notujcie znane wam przypadki łamania praworządności i sprzeniewierzania się służbie publicznej. Żadna władza nie jest wieczna i zawsze w końcu odpowiada za swe czyny.

Poniżej przypominamy wspomniane nagrania wideo:

 

(8.11.2012)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Drukuj
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.