Home » Cenzura, Ideologiczne, Medialne, Polityczne » Dyrektor programowy TVN przyznaje, że Szymon Majewski stracił program m.in. z powodu żartów z partii rządzącej.

Dyrektor programowy TVN przyznaje, że Szymon Majewski stracił program m.in. z powodu żartów z partii rządzącej.

W ostatnim numerze „Wprost” Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, bez ogródek przyznał, że jednym z głównych powodów zlikwidowania programu Szymona Majewskiego była niezależność satyryka i krytykowanie przez niego rządzącej partii!

Szymon Majewski w swoich programach nie oszczędzał ostatnio nikogo, a w maju tego roku powiedział w jednym z wywiadów:

– Wiem, że powinna być partia, jak PO, która pcha nas ku Europie. Ale jest też miejsce dla PiS, który pamięta, dba o tradycje, historię. Mam rozdartą naturę.

Słowa Edwarda Miszczaka potwierdzają to, co widać od dawna – TVN stał się propagandową tubą rządzącej partii i nie ma w nim miejsca na rzetelność i niezależność.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/34543-edward-miszczak-dyrektor-tvn-szczerze-przyznaje-ze-w-stacji-nie-wolno-smiac-sie-z-platformy-lemingi-tego-nie-chca

http://www.wprost.pl/ar/340420/Miszcz-leming-z-TVN/?pg=1

(22.08.2012)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Drukuj
  • email
  • PDF

Jeden komentarz dotyczący Dyrektor programowy TVN przyznaje, że Szymon Majewski stracił program m.in. z powodu żartów z partii rządzącej.

  1. […] Wszystko wskazuje na to, że kolejną ofiarą czystek medialnych zostanie Szymon Majewski, który został pozbawiony programu z powodów politycznych, co przyznał bez ogródek dyrektor programowy TVN, o czym pisaliśmy wcześniej.  http://oszustwo.eu/archives/2208  […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.